slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

2 Katlı Kamelya

2 katlı kamelya tasarımları, daha çok özel yaşam alanları için tasarlanan ürünler olarak çıkıyor karşımıza.

22.03.2019 12:22

2 Katlı Kamelya

2 katlı kamelya tasarımları, daha çok özel yaşam alanları için tasarlanan ürünler olarak çıkıyor karşımıza. Ahşap kamelya konusunda üretilen bütün ürünler, özel olarak fırınlanmış sarıçamlardan oluştuğu için güçlü bir yapıya sahiptir. Vakumlu ve emprenyeli olarak üretilen bu tasarımlar, pek çok renk seçeneği dahilinde üretilmektedir. Tamamen isteklere özel tasarlandığı için çıkış alanı için yerden yüksek seçimler de isteyebilirsiniz. İki katlı ahşap kamelya modellerinde, özel tasarımlar her zaman ilgi çekmektedir. Çünkü insanların zevkleri ve tasarım anlayışları doğrudan bu ürünlere yansıtılmaktadır bu modellerde. 15 kişilik kamelya arayanlar için iki katlı tasarımlar gayet uygun çözümler üretmektedir.

Kişilerin ihtiyaçlarına göre oldukça farklı tatlarda hazırlanan ürünler, aile sohbetlerinden tutun da açık hava sohbetlerine ve toplantılarına varıncaya kadar çok amaçlı olarak kullanılabilir. İki katlı olarak üretilen ahşap kamelya tasarımlarında, ikinci kat için alternatif seçimler bulunmaktadır. 2 katlı kamelya bölgesinde oldukça çok kullanıldığı için, pek çok yere satışı yapılmaktadır. İsteklere göre ikinci kat için kış bahçesi tasarımları da düşünebilirsiniz. Cam, ahşap ve seperatör yardımı ile kapatılarak oluşturulan kış bahçesi, bulunduğunuz bölgenin coğrafi koşullarına da uyum sağlayarak keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. 15 kişilik kemalya bölgesinde çok tercih ediliyor. Kış bahçesi için özellikle kullanılıyor. Kış bahçesi keyfini pek çok kişi kendi beklentisine göre hazırlar iken, özellikle sıcak iklime sahip bölgeler için bu seçimler gayet değişken olabilmektedir. Beklentileriniz tam olarak ne ise, hepsine özel olarak cevap sağlamak için tasarımlarımızı büyük bir özveri ile hazırlıyor ve sizlerin karşısına çıkarıyoruz.

Kolay monte şekli ile demonte olarak hazırlanan bu ürünler, ustalarımızın desteği ile ön plana çıkarılıyor ve kurulumu yapılıyor. İhtiyaçlara göre bölgesel yalıtımlar ve boya koruma kaplamaları da farklı renklerde oluşturulduktan sonra, yıllarca güvenle kullanabileceğiniz özel kamelya seçimleri hazırlanmış oluyor. 2 katlı kamelya modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak, ürün seçimlerimizi ve modellerimiz ile ilgili detaylı bilgi rehberine ulaşmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Güzel günler, keyifli zamanlar dileriz. 15 kişilik kamelya fiyatları ve daha fazla seçenek için, sizleri bekliyoruz.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı