slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Ankara Tahterevalli

Tahterevalli AnkaraÇocuklarda her yaş grubunun severek zaman geçirdiği Ankara tahterevalli, güvenli şekilde üretiliyor. Sağlıklı malzemelerin kullanılmasının yanı sıra, yaş grubu göz önünde bulundurularak oluşturulduğundan sorun yaşamadan kullanılması müm

17.10.2018 05:18

Ankara Tahterevalli

Tahterevalli Ankara

Çocuklarda her yaş grubunun severek zaman geçirdiği Ankara tahterevalli, güvenli şekilde üretiliyor. Sağlıklı malzemelerin kullanılmasının yanı sıra, yaş grubu göz önünde bulundurularak oluşturulduğundan sorun yaşamadan kullanılması mümkün kılınıyor. Ortalama çocuk boyu üzerinden hesaplamalar yapılarak yerden yükseklik hesaplanıyor. Sonrasında ise çocuklarınızın erişim sağlayabileceği dış mekanlara yerleştiriliyor. Dilerseniz siz de eviniz için tahterevalli satın alabilirsiniz.

Tahterevallinin Vücut Gelişimine Katkısı Nedir?

Çocuk gelişiminin önemli bir parçası olan oyun alanları, mümkün olduğunca en sağlıklı şekilde gelişimi destekleyecek nitelikte oluşturulur. Oyun alanlarında çocukların severek tercih ettiği tahterevallinin de çok sayıda faydası olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak iki kişinin karşılıklı şekilde yer aldığı bu oyun aletinde, çocuğunuz hem grup halinde katılımın önemini hem de paylaşmayı öğrenir. İlerleyen yaşlarda bunun etkisi görülür. Kas becerilerinin gelişimi ise bacaklarını kullanmasıyla alakalıdır. Kendi ağırlığınca bunu yapması, doğal olan kas gelişimini destekleyecek niteliktedir.

Tahterevalli Malzemeleri

Genellikle tahterevalli Ankara için metal malzemeler kullanılır. Basit bir kaldıraç sistemi ile oluşturulan bu park ürününde, ahşap oturma alanları ya da polietilen oturma alanları olabilir. Tutunma yerleri de aynı şekilde oturma alanlarında kullanılan malzemeden ya da metalden olabilir.

Tahterevalli Fiyatları

Fiyatlar her park ürününde olduğu gibi, tahterevalli için de boyuta göre şekilleniyor. Boyut arttıkça maliyet de artacak olduğundan, fiyatlarda yükselme söz konusu oluyor. Dış cepheler için kullanımın uygun olduğu park ürününde, malzemenin türü de fiyatın değişmesine yol açabilir. Ahşap olan ürünlerden de yapılan bir pak aleti olduğundan, metal olması ya da polietilen olması gibi durumlarda fiyatlarda değişim söz konusu olacaktır. Sizin için uygun olan malzemenin ne olduğu bildirip, boyutlar hakkında bilgi vererek Ankara tahterevalli talebinizi netleştirmenizin ardından fiyat alabilirsiniz.

 

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı