slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Aydın Kaydırak Fiyatları

Kaydırak Fiyatları AydınDış mekan ya da iç mekan için satışa sunduğumuz Aydın kaydırak fiyatları, piyasanın en uygun fiyatlarını oluşturuyor. Üretim aşamasında maliyeti düşürüp, en kolay şekilde kaydırak almanızı sağlıyoruz.

17.10.2018 04:50

Aydın Kaydırak Fiyatları

Kaydırak Fiyatları Aydın

Dış mekan ya da iç mekan için satışa sunduğumuz Aydın kaydırak fiyatları, piyasanın en uygun fiyatlarını oluşturuyor. Üretim aşamasında maliyeti düşürüp, en kolay şekilde kaydırak almanızı sağlıyoruz. Çocuklarınızın vazgeçilmezi olan oyun alanlarının bahçenizde ya da evinizde olması, ulaştırmış olduğumuz çok sayıda kaydırak çeşidi ile mümkün olacak. Bizimle iletişime geçerek, satış mağazamızı ziyaret ederek kaydıraklar hakkında bilgi alma ve inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kaydırak Çeşitlerine Göre Fiyatlar

Kaydırağın sahip olduğu kritere göre fiyatlarda değişim oluyor. Bu sebeple ilk olarak nasıl bir kaydırak istediğinizi belirleyerek, daha sonra o kaydırak modelleri üzerinden fiyat araştırması yapabilirsiniz.

  • Dış Mekan Kaydıraklar: Kaydırakların dış mekanlarda kullanılanları, örneğin bahçenizde yer alacak olan kaydıraklar için ahşap, plastik gibi pek çok seçenek vardır. Kullanılan malzemeler üzerinden de fiyatların değiştiğini göreceksiniz. Dış mekanda kullanılan ahşap kaydıraklar, diğer kaydırak çeşitlerine göre daha büyük olduğundan kaydırak fiyatları Aydın daha maliyetlidir.
  • İç Mekan Kaydıraklar: iç mekan kaydırakların boyutları dış mekandakilere göre daha küçük olur. Ayrıca kolayca taşınması için hafif malzemelerin kullanılmasıyla yapılır. Bu sebeple, kaydırakların maliyeti daha düşük olur. Kullanım ömrü uzun olan bu kaydırakları uygun fiyatlı şekilde firmamız aracılığıyla alabilirsiniz.

Kaydırak Malzemeleri

Kullanılan kaydırak malzemelerinin çocuğunuza zarar vermeyecek şekilde oluşturulduğuna emin olabilirsiniz. Güvenilir malzemelerin tercih edilmesi, çocuğunuzun uzun süre zaman geçirdiği alanda, zarar görmesinin önüne geçiyor.

  • Ahşap Kaydırak: Ahşap kaydırakların çocuğunuzun kas becerilerini geliştirmesi için tasarlandığı çok sayıda modeli mevcut. Özellikle dış mekanlar için çocuk gelişimini destekleyecek çok sayıda ahşap kaydırağın olduğunu söyleyebiliriz.
  • Plastik Kaydırak: Daha hafif bir malzeme olduğundan, küçük kaydıraklar ve iç mekanlar için tercih ediliyor. Aydın kaydırak fiyatları kullanılan malzemeye göre değişiyor.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı