slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Çanakkale Tatami Minderi

Tatami Minderi ÇanakkaleDövüş sporlarının hayatımızdaki yeri giderek artıyor. Şartları tamamen sağlayarak uygulamış olduğunuz bir spor ile hem savunma hem de kötü enerjinizi atma avantajı elde edebilirsiniz.

17.10.2018 05:20

Çanakkale Tatami Minderi

Tatami Minderi Çanakkale

Dövüş sporlarının hayatımızdaki yeri giderek artıyor. Şartları tamamen sağlayarak uygulamış olduğunuz bir spor ile hem savunma hem de kötü enerjinizi atma avantajı elde edebilirsiniz. Çanakkale tatami minderi karate, judo gibi dövüş sporlarında kullanılıyor. Her sporcunun önünde duruyor. Ve dövüş sırasında kişinin o alana düşmesi sağlanıyor. Güvenlik açısından önemli olduğundan, bu sporlarda mutlaka minder kullanılması gerekiyor. Firmamız tatami minderleri için piyasadaki en kaliteli hizmeti veriyoruz diyebiliriz.

Tatami Minderi Nasıl Yapılır?

Dövüş sporları için kullanılan tatami minderinin yapımı oldukça zordur. El işçiliği ile yapılan bu minder, Japonların geleneksel yer örtüsü olarak da kullanılmaktadır. Pirinç sapları ile örüldüğü bilinmektedir. Sıkı bir şekilde örülen bu minder, kalındır. Minderi elinize aldığınızda ağırlığa sahip olduğunu anlarsınız. Ancak dövüş sporunda kişilerin zarar görmemesi açısından bu minderin kullanılması oldukça önemlidir.

Japonların yer örtüsü olarak kullanması ise geleneklerine bağlı olmasından ötürü, eski zamanlardan gelen bu alışkanlığı bırakmamalarından kaynaklanmaktadır. Sadece spor zamanlarında değil evlerinizde de işlevsel olarak kullandıkları tatami minderi Çanakkale bulunması olağandır. Geleneklerine bağlılıklarını bu şekilde kanıtlamış olan Japonlar’ın dövüş sporlarını yaparken de bu minderin kullanılıyor olmasından daha doğal bir durum yoktur. Sporu tam manasıyla yapmak için mutlaka minderin kullanılması gerektiğini söyleyebiliriz.

Tatami Minderi Fiyatları

Dövüş sporlarının yapıldığı yerlerde bu minderlere rastlayabilirsiniz. Sizin evinizde de bir tane olması için yapmış olduğumuz satışları değerlendirmelisiniz. Sunduğumuz hizmetin uygun fiyatlı şekilde gerçekleşmesi, sizin için büyük avantajdır. Direkt olarak farklı seçenekler üzerinden hareket ederek, minder beğenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak, ürün hakkında varsa sorularınızı sormak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Çanakkale tatami minderi için vermiş olduğumuz bilginin yanında, direkt olarak görüp inceleme fırsatı için mağazamıza davetlisiniz.

 

 

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı