slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Elazığ Fitness Aletleri

Fitness Aletleri ElazığSağlığınız için olmazsa olmaz olan spor, Elazığ fitness aletleri ile doğru kullanımın beraberinde, sizlere enerji ve mutluluk getiriyor. Alıştıktan sonra düzenli bir şeklide yapmadan duramayacağınızda, sporun rutine girmesi olağandır.

17.10.2018 02:21

Elazığ Fitness Aletleri

Fitness Aletleri Elazığ

Sağlığınız için olmazsa olmaz olan spor, Elazığ fitness aletleri ile doğru kullanımın beraberinde, sizlere enerji ve mutluluk getiriyor. Alıştıktan sonra düzenli bir şeklide yapmadan duramayacağınızda, sporun rutine girmesi olağandır. Alanında uzman olan hocaların eşliğinde, salonumuzda bulunan çok sayıda spor aleti ile sağlıklı yaşamaya merhaba diyebilirsiniz.

Fitness Aletleri Nasıl Kullanılır?

Salonumuzda çok sayıda spor aleti bulunuyor. Tüm spor aletlerinin vücudunuzda farklı bir bölgeyi çalıştırdığını bilmelisiniz. Sizin için yapılan programa uygun şekilde, hocaların gözetiminde istenen düzeyde hareketleri tamamlamalısınız.

Aşağıda fitness aletleri Elazığ ve kullanımının nasıl olması gerektiği verilmiştir.

  • Karın Kası Sehpası: Karın egzersizlerini yapmanız için aşağı meyilli olan bir sehpadır. Ayaklarınızı takmanız için üst kısmında bir merdane bulunur. Hareketi yaparken kaymanız bu şekilde önlenir.
  • Dal – Çık Çubukları: Paralel bar kümesi olarak nitelendirilebilir. Omuz, arka kol ve göğüs çalışmak için bu aleti kullanabilirsiniz.
  • Bacak İtiş Aleti: Çömelmenin en iyi bacak egzersizi olduğu biliniyor. Bu alet tam olarak o çömelme hareketini yapmanızı sağlıyor. Alt sırt, ve dizler üzerinde daha az yük binmesini sağladığından, çömelme hareketine göre daha çok sayıda yapabilirsiniz.
  • Bacak Uzatma Makinesi: Hareket quadriceps kaslarının gelişimi için tercih edilir. Legg press ya da squat hareketlerine geçmeden önce diz eklemlerinin ısınması açısından bu alette çalışmanız avantajlı olur.

Fitness Aleti Kullanmanın Faydaları

Spor yapmanın vücut sağlığımız için ne kadar faydalı olduğunu biliyoruz. Fitness üzerinden faydalarından bahsetmek gerekirse; ilk olarak kas gücünüzün artacağını bilmelisiniz. Vücudunuzun iyi bir görünümü olması için fitness önemlidir. Denge, esneklik, kemik gücü ve yoğunluğu yaptığınız egzersizler beraberinde artar. Arterit gibi yıpratıcı olan hastalıkların siz de görülme ihtimali Elazığ fitness aletleri kullanmanız, düzenli spor yapmanız ile azalır.

 

 

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı