slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Elazığ Piknik Masası

Piknik Masası ElazığYaz ayları aktivitelerimiz arasında olan pikniği konforlu kılmak, kaliteli Elazığ piknik masası ile mümkün olacak. Zorluk yaşamadan, evinizdeymiş gibi hissettiren masalar ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

17.10.2018 05:07

Elazığ Piknik Masası

Piknik Masası Elazığ

Yaz ayları aktivitelerimiz arasında olan pikniği konforlu kılmak, kaliteli Elazığ piknik masası ile mümkün olacak. Zorluk yaşamadan, evinizdeymiş gibi hissettiren masalar ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Masaların sizi rahat ettirmek amacıyla oluşturulmuş olması, kullanılacak olan alanında göz önünde bulundurulmasıyla tamamen taleplerine karşılık verecek şekilde oluşturulmasını sağlıyor.

Piknik Masası Çeşitleri

Dış mekanlarda kullanılacak olan masaların çok sayıda çeşidi bulunmaktadır. Piknik için farklı malzemelerden, farklı tasarımlardan çok sayıda masa üretildiğini söyleyebiliriz. Tamamen sizin tercihinize göre masaların oluşturulması da mümkündür. Seçmiş olduğunuz malzeme, tasarım çeşitli, boyut gibi hususlar üzerinden masanızın oluşturulması mümkündür. Sizin için en uygun olan piknik masalarında değişen özellikler aşağıda verilmiştir.

Malzemeler;

  • Ahşap malzemelerin kullanıldığı,
  • Plastik malzemelerin kullanıldığı çeşitlerinin olduğunu söyleyebiliriz.

Tasarımlar;

  • Oturma alanı olan masalar,
  • Çardağa benzeyen masalar,
  • Çok küçük ya da çok büyük masalar,
  • Katlanabilen masalar gibi çeşitler piknik masası Elazığ seçenekleri arasında yer alıyor.

Boyutlar;

  • İki kişilik piknik masaları,
  • Dört kişilik piknik masaları,
  • 5 – 10 kişilik piknik masaları sizin için özel olarak tasarlanabilir.

Piknik Masasın Fiyatları

Masalar için belirlemiş olduğunuz kriterlere göre fiyat değişebilir. İlk olarak seçeceğiniz malzemenin ne olduğuna bakılacaktır. Ahşap ürünlerin kullanım süresinin uzun olmasından da yola çıkarak, fiyatlarda değişim olacaktır. Bunun dışında seçmiş olduğunuz tasarıma göre ayrıca fiyat belirlenir. Özel olarak tasarlanması, oturma alanının olması ya da gölgelik alanının oluşturulmuş olması piknik masalarında farklı fiyatların olduğunu görmeniz için yeterli olacaktır. Kriterlerinizin ne ölçüde olduğunu belirlemeniz ardından, sizin için en uygun fiyatın verileceğine emin olabilirsiniz. Boyut ise piknik masasının maliyetinin belirlenmesi açısından önemlidir. Çok büyük olan Elazığ piknik masası için küçük olan masalara göre daha yüksek fiyatlar sunulabilir.

 

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı