slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

İstanbul Çocuk Oyun Parkı Fiyat

Çocuk Oyun Parkı Fiyat İstanbulYapmış olduğunuz İstanbul çocuk oyun parkı fiyat incelemeleri, çocuklar için küçük bir alan yaratmanın çok da zor olmadığı sonucuna ulaşmanızı sağlayacak. Park aletlerinin boyutlarına ve kullanılan malzemeye gör

17.10.2018 01:42

İstanbul Çocuk Oyun Parkı Fiyat

Çocuk Oyun Parkı Fiyat İstanbul

Yapmış olduğunuz İstanbul çocuk oyun parkı fiyat incelemeleri, çocuklar için küçük bir alan yaratmanın çok da zor olmadığı sonucuna ulaşmanızı sağlayacak. Park aletlerinin boyutlarına ve kullanılan malzemeye göre değişen park aletleri, onların verimli zaman geçirmesine sağlamak adına oldukça önemlidir. Dilerseniz evinizin içinde dahi kullanabileceğiniz çocuk oyun parkları bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz alanı göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.

İstanbul Çocuk Oyun Parkı Aletleri

Bakıldığında oyun parklarının farklı çok sayıda aleti içinde bulundurduğu görülüyor. Firmamız sizin isteklerinize göre dilerseniz sadece tek bir alet dilerseniz de birkaç aletin bir arada kullanıldığı oyun parkları yaratıyor. Oyun parkında oynayacak olan çocukların yaş aralıkları, doğru park aletlerinin seçimi için gereklidir.

  • Salıncak: Bahçeler için en uygun olan çocuk park aletidir. Her yaş grubu için farklı boyutlarda oluşturulabilir. Evin içinde kullanılacak olan park aletleri için ise salıncağın daha küçük ve plastik – kauçuk gibi malzemelerden yapılması mümkündür.
  • Kaydırak: Evlerde kullanımı en çok yaygın olan çocuk oyun parkıdır. Çocuk oyun parkı fiyat İstanbul söz konusu olduğunda kaydırak için düşük fiyattan biraz daha yüksek ücretlere kadar çeşitlilik çocuktur diyebiliriz. Her bütçeye uygun kaydırak seçeneğimiz mevcuttur.

Çocuk Oyun Parkı Malzemeleri İstanbul

Parklar için kullanımını tavsiye ettiğimiz malzeme ahşaptır. Ahşap çocuklarınızın zarar görmemesi, vücutlarına temas etmesi halinde zarar vermeyecek bir üründür. Ahşap ürünler genelde dış cephelerde kullanılmaktadır. Eğer siz de bahçenizde bir oyun parkı oluşturacaksanız; ahşap olan kaydırak – salıncak – tahterevallileri seçmelisiniz. Bunun dışında evde kullanılacak olan ürünler için daha hafif malzemeler tercih edilmektedir. Evin için yer değişiminin kolay olduğu, gerektiğinde kilere kaldırabileceğiniz ürünlerden oluşturulmaktadır. İstanbul çocuk oyun parkı fiyat aralığı ise malzemelere göre değişiklik göstermektedir.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı