slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Kahraman Maraş Oyun Parkları

Oyun Parkları Kahraman MaraşKüçük çocukların eğlencesi düşünüldüğünde akla Kahraman Maraş oyun parkları geliyor. 0-10 yaş grubu dendiğinde parklar vazgeçilmez oluyor.

17.10.2018 05:02

Kahraman Maraş Oyun Parkları

Oyun Parkları Kahraman Maraş

Küçük çocukların eğlencesi düşünüldüğünde akla Kahraman Maraş oyun parkları geliyor. 0-10 yaş grubu dendiğinde parklar vazgeçilmez oluyor. Çoğu zaman dış mekanlarda oksijenin bol olduğu yerde oyun oynamaları tavsiye ediliyor. Farklı yaş gruplarıyla bir arada olduğu, kendi yaşıtlarıyla yardımlaşma ve oyun kurma özeliklerinin geliştiği alanlar olarak oyun parklarını gösterebiliriz. Bu sebeple çocuğunuzun gelişimi için en önemli mekanlar arasında parklar yerini almıştır.

Oyun Parklarındaki Aletler

Parklarda çocuğunuzun keyifle zaman geçirmesi için çok sayıda alet bulunuyor. Yaş grupları için farklı aletlerin kullanılması önemlidir. Bu sayede herhangi bir tehlike oluşmaz. Yaş grubuna göre tercih edilecek olan aletler de değiştiğinden, parklarda çocuğunuzun hangi alette zaman geçirdiğini kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

  • Salıncak: 0 – 5 yaş grubunun parklarda vazgeçilmezidir. Yaş aralığı hangi salıncağın kullanılacağı açısından önemlidir. Küçük yaş gruplarında salıncakların çok daha korunaklı şekilde tasarlanmış olduğunu görebilirsiniz.
  • Tahterevalli: Denge becerisinin gelişimi için önemli bir alettir. Bu alet sayesinde çocuğunuz keyifli zaman geçirirken kas becerilerinin de gelişmesini sağlar. 5 yaşından sonrası için uygun olduğunu söyleyebiliriz.
  • Kaydırak: Küçük – orta – büyük şekilde gruplandırılmış olan kaydıraklar oyun parkları Kahraman Maraş içinde yerini almıştır. Çocuğu zaman çocuklarınızın eğlencesine ortak olan kaydıraklar, eviniz için ya da bahçeniz için de rahatlıkla kullanılabilir.

Oyun Parkları Maliyet

Dış mekan için ya da eviniz için oyun parkı almak isteyebilirsiniz. Güvenli ve çocuğunuzun gelişimini destekleyen bir park oluşturmak için seçtiğiniz aletlerin bulunduğu bir alan yaratmak oldukça kolay. Maliyet açısından bakıldığında, ilk olarak parkın oluşturulacağı mekan önemlidir. Dış mekan için kullanılan malzemeler farklı olduğundan, iç mekana göre fiyatlarda artış olabilir. Uzun ömürlü kullanım için dayanıklı malzemeler tercih edildiğinden Kahraman Maraş oyun parkları için fiyatlar değişir.

 

 

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı