slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Osmaniye Çocuk Parkı

Çocuk Parkı OsmaniyeÇocuklarının hoşça vakit geçirdikleri Osmaniye çocuk parkı imalatında firmamız ülkemize hizmet vermektedir. Çocukların motor becerilerini geliştirdikleri, kendi başına oynamayı öğrendikleri ya da arkadaşları ile hoşça va

17.10.2018 01:46

Osmaniye Çocuk Parkı

Çocuk Parkı Osmaniye

Çocuklarının hoşça vakit geçirdikleri Osmaniye çocuk parkı imalatında firmamız ülkemize hizmet vermektedir. Çocukların motor becerilerini geliştirdikleri, kendi başına oynamayı öğrendikleri ya da arkadaşları ile hoşça vakit geçirebildikleri bu parklar çok iyi bir eğlence ve öğrenme aracıdır.

Sağlıklı Oyuncaklar

Çocuk parkları çocukların yaş gruplarına göre özel olarak tasarlanmaktadır. 0-4 yaş aralığından başlayarak 10-12 yaş grubuna kadar pek çok farklı temalarda parklar yapılmaktadır. Tüm bu parklarda asıl olan çocuklarımızın sağlığını tehlikeye atmayacak olan maddeler kullanmaktır. Mesela oyuncakların yapımında kullanılan plastiklerde hiçbir şekilde kanserojen maddeler gibi çocuklara zararlı olan maddeler kullanılmaz. Bu sayede çocuklarınız oyuncaklara güvenle dokunabilir.

Güvenilir Parklar

Çocuk parkları güvenli bir şekilde yapılmadığı takdirde aslında pek çok tehlikeye açıktır. Sağlam yapılmayan oyuncakların kırılması, bozulması gibi ihtimaller söz konusudur. Aynı zamanda montajın iyi yapılmaması halinde vidalarda çıkma olabilir. Çıkan vidalar küçük çocuklar tarafından yutulabilir ya da çocuklar yaralanabilir.

İşte tüm bu olumsuz ihtimalleri aklınızda silmek için firmamız üstün kalite ile hizmet vermektedir. Bizzat kendi ürünlerimiz olan oyuncaklar her safhada gerekli kontrol ve denetimlerden geçirilmektedir. Seçtiğiniz tüm çocuk parkı Osmaniye çeşitleri kendine özgü güvenlik standartlarına göre üretilecektir. Böylece çocuklarınız parkta oynarken diken üstünde olmak yerine siz de güzel havanın keyfini çıkaracaksınız.

Ürün Çeşitliliği

Çocuk parkı denilince akla birkaç kaydırak ve salıncak gelmesi eskidendi. Artık oyun parkları çok daha renkli, neşeli ve öğretici. Tüm çocuklar parkta hoşça vakit geçirsin diye oyuncaklar oldukça çeşitlidir. Böylece çocuklar sıkılmayacağı gibi öğrenme becerileri de gelişecektir. Ayrıca çocukların yaş gruplarına göre yapılan Osmaniye çocuk parkı çeşitleri sayesinde her çocuk yaşının oyuncağı ile oynayacaktır. Böylece çocuklarınız hem eğlenecek hem de öğrenecek.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı