slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Sakarya Ahşap Oyun Parkları

Ahşap Oyun Parkları SakaryaGün içinde çocuğunuzun eğlenerek öğrendiği Sakarya ahşap oyun parkları geniş seçeneklerle sizlere sunuluyor. Firmamızın satışa sunduğu çok sayıda oyun parkı arasından, ahşap olanlarının dış mekan için en çok tercih edile

06.10.2018 11:24

Sakarya Ahşap Oyun Parkları

Ahşap Oyun Parkları Sakarya

Gün içinde çocuğunuzun eğlenerek öğrendiği Sakarya ahşap oyun parkları geniş seçeneklerle sizlere sunuluyor. Firmamızın satışa sunduğu çok sayıda oyun parkı arasından, ahşap olanlarının dış mekan için en çok tercih edilen parklar olduğunu söyleyebiliriz. Çok sayıda model ve boyut seçeneği ile bahçe ya da iç mekan için ahşap oyun parkı satın alabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanarak, en uygun şekilde oyun parkı almak mümkün.

Ahşap Oyun Parkları Çeşitleri Sakarya

Malzemenin ahşap olduğu oyun parklarında seçenekleri geniş bir yelpazede sunuyoruz. Boyutların da geniş bir aralığa sahip olması, istenen her alan için oyun parkının kullanımını mümkün kılıyor.

  • Salıncak: Ahşap oyun parkı içinde salıncak olabilir. Dilerseniz çocuğunuzun yaşına uygun aldığınız parkta, güvenlik koşullarının en iyi şekilde oluşturulduğu salıncağı alabilirsiniz. Bu sayede gün içinde evde dahi sallanabilir.
  • Kaydırak: Oyun parkları içinde kaydırağın da yeri büyük. Çok sayıda çocuğun keyifli zaman geçirmesi için tercih ediliyor. Ahşap oyun parkları Sakarya içinden beğenmiş olduğunuz birinin güvenlik koşulları çocuğunuzun yaşına uygunsa satın alabilirsiniz.

Ahşap Oyun Parkları Avantajları Sakarya

 

Oyun parklarının en büyük avantajı, çocuğunuzun keyifli ve verimli zaman geçirmesini sağlamak. Bakıldığında oyun parklarının hem vücut gelişimi hem de kişisel gelişim için önemli olduğunu görüyoruz. Bunun dışında ahşap oyun parkları;

Sağlıklı malzemeler kullanılarak,

Eğlenirken öğrenmesini sağlayacak şekilde,

Uzun ömürlü ve dayanıklı biçimde oluşturulmuştur.

Sakarya  Ahşap Oyun Parklarında Fiyatlar

Oyun parklarının fiyatları ahşap seçeneği için boyutlara göre değişiyor. Aldığınız kaydırak ya da salıncak için farklı ücretler sunuyoruz. Firmamız mümkün olduğunca uygun fiyatlı şekilde hizmet vermeye çalıştığından, fiyat aralığı geniş bir şekilde oluşturuluyor. Sakarya  Ahşap oyun parkları arasından uygun olanını alarak, çocuğunuz için oyun alanı yaratabilirsiniz.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı