slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Şırnak Zemin Kaplama İmalatı

Zemin Kaplama İmalatı ŞırnakEv dekorasyonunda Şırnak zemin kaplama imalatı büyük önem taşıyor. Evinizin herhangi bir odasında zeminin eski olması ya da zarar görmüş olması, değiştirmek istemenize neden olacaktır.

17.10.2018 05:43

Şırnak Zemin Kaplama İmalatı

Zemin Kaplama İmalatı Şırnak

Ev dekorasyonunda Şırnak zemin kaplama imalatı büyük önem taşıyor. Evinizin herhangi bir odasında zeminin eski olması ya da zarar görmüş olması, değiştirmek istemenize neden olacaktır. Zeminin sadece görsel olarak iyi durmasından ziyade işlevsel olarak da ısı yalıtımını sağlaması önemlidir. Konforlu bir yaşam için mutlaka yaşam alanınızın zemininin iyi durumda olması gerekiyor. Bunun için sunduğumuz hizmetin kalitesinden şüphe duymadan bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Zemin Kaplama Çeşitleri

Vermiş olduğumuz hizmet, farklı zemin kaplama malzemeleri için geçerlidir. Örneğin salonunuzda kullandığınız bir zemin ile banyoda kullandığınız zemin bir olmayacaktır. Bu sebeple malzeme seçimini her zaman alanın uygunluğuna göre yapmalısınız. Çok farklı malzemeler, renkler, desenler ve tasarımlar üzerinden zemin kaplama yapılabilir.

  • PVC Kaplama,
  • Linolyum Kaplama,
  • Kauçuk Kaplama,
  • Parke Kaplama,
  • Laminent Kaplama gibi pek çok zemin kaplama çeşidi bulunmaktadır.

Zemin kaplama imalatı Şırnak ile ulaştırmış olduğumuz hizmette sizin güvenliğinizi en üst sıraya koyuyoruz. Kullandığımız ürünlerin en iyisi olmasına çalışarak, herhangi bir kayma yapmaması adına en uygun ürünleri seçiyoruz. Ayrıca kolay temizleniyor olması da zemin için önemlidir. Bu kapsamda renk seçiminizin de önemli olduğunu söyleyebiliriz. Açık renkli olan zeminler için temizlik biraz daha zor olabilir. İmal ettiğimiz ürünlerin tüm zevklere hitap edeceği şekilde biçimlendirilmesi en büyük amacımız.

Zemin Kaplama Fiyatları

Mümkün olduğunca ucuza mal edilmiş olan zemin malzemeleri için istenecek olan tutar da çok büyük olmayacaktır. Fiyatın belirlenmesinde en önemli hususun kaplama yapılacak olan alanın büyüklüğü olduğu söyleyebiliriz. Geniş zeminlerde size çıkarılacak olan kaplama ücreti küçük alanlara göre daha yüksek olacaktır. Ayrıca Şırnak zemin kaplama imalatı ile üretilmiş olan farklı malzemedeki zeminler için de fiyatlarda değişim söz konusudur.

 

 

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı