• slider 1
  • slider 1
  • slider 1
  • slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Şişme Oyun Grupları

Şişme oyun grupları iç mekan ve dış mekan olarak ayrılmaktadır. Çocukların favorilerinden biri olan şişme oyun grupları onlara unutamayacakları harika hatıralar kazandırır.

21.03.2019 02:04

Şişme Oyun Grupları

Şişme oyun grupları iç mekan ve dış mekan olarak ayrılmaktadır. Çocukların favorilerinden biri olan şişme oyun grupları onlara unutamayacakları harika hatıralar kazandırır. Ebeveynlerin sıkça tercih ettiği bu oyun alanları yanıltmayan ve kesin bir keyif temin eder.

 

Çocukların en keyif aldığı alanlar olan oyun parklarının birbirinden farklı alternatifleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Avm içerisindeki oyun parklarından dış mekanda belediyeler ve özel kamu kurum ve kuruluşlarının oluşturduğu parklara site yönetimlerinin ortak kullanım alanlarında oluşturduğu parklardan ailelerin kendi müstakil alanlarına oluşturduğu parklara kadar pek çok farklı park ve oyun alanı mevcuttur. Fakat bunların yanı sıra şişme oyun grupları modelleri ile de çocuklarınıza oldukça keyifli zamanlar geçirtebilmeniz mümkün. Şişme oyun grupları küçük büyük orta olarak pek çok farklı kategoride incelenmektedir. Genel olarak içerisinde bulunan oyun imkanları aynı almakla birlikte kullanımı için havaya ihtiyaç duyulmaktadır. Kompresör yardımı ile içerisine işlenen devamlı hava sayesinde çocukların oyun oynamalarına olanak sağlamaktadır.

 

Genel olarak yetişkinler için üretilen şişme oyun gruplarında yüksek ve büyük kaydıraklar bulunmaktadır. Bu kaydıraklar sayesinde keyifli zamanlar geçirilebileceği gibi etrafında koruma şeritleri bulunmaktadır. Büyük şişme oyun gruplarının kurulu için düz ve temiz bir alana ihtiyaç vardır. Şişme oyun parkları kalın polyester malzemeden üretilmektedir ve esnektir. Bundan dolayı olası patlaklarda ve hava kaçırmaların da hemen sönmemekte ve kullanımını devam ettirmektedir. Şişme oyun grupları üretimi yapmakta olan fabrikamız başta Türkiye olmak üzere Dünyanın pek çok noktasına şişme oyun gruplarının ticaretini yapmaktadır. Sizler de fabrikamız ile görüşerek fabrika fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı

mailtelefonwhatsapp