slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Yozgat Ahşap Metal Çocuk Oyun Parkı Ekipmanları

Ahşap Metal Çocuk Oyun Parkı Ekipmanları YozgatDış mekanlar için en çok tercih edilen Yozgat ahşap metal çocuk oyun parkı ekipmanları, çocuk gelişimi düşünülerek oluşturuluyor. Kullanılan malzemelerin hiçbir şekilde onlara zarar vermemesi, te

17.10.2018 05:46

Yozgat Ahşap Metal Çocuk Oyun Parkı Ekipmanları

Ahşap Metal Çocuk Oyun Parkı Ekipmanları Yozgat

Dış mekanlar için en çok tercih edilen Yozgat ahşap metal çocuk oyun parkı ekipmanları, çocuk gelişimi düşünülerek oluşturuluyor. Kullanılan malzemelerin hiçbir şekilde onlara zarar vermemesi, tehlikeli olabilecek her durum için önlem alınması sağlanıyor. Sonrasında ise dış mekanlara monte edilen bu ürünler ile çocuğunuzun diğer yaş gruplarıyla iletişim kurması, sosyalleşmesi mümkün oluyor.

Ahşap Metal Çocuk Oyun Parkı Avantajları

Oyun parkının çok sayıda park aletinden oluştuğuna emin olabilirsiniz. Kullanılan malzemelerin de çocuğunuza zarar vermiyor olması, güvenliğin sağlanması tedirgin olmadan onların oyun oynamasına müsaade etmenizi sağlayacaktır.

Oyun parkında kullanılan ekipmanlar aşağıdaki gibidir.

  • Salıncaklar: Dilerseniz oyun parkında salıncakların olmasını sağlayabilirsiniz. Tekli salıncak ya da çift salıncak kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Ahşap olan ayaklar ve metal olan zincirler ile salıncaklar oluşturulmuştur. Her yaş grubu için uygun olan salıncaklar ya da küçük yaş grupları için özel olarak üretilmiş olan salıncaklar ahşap metal çocuk oyun parkı ekipmanları Yozgat arasında yer almaktadır.
  • Tahterevalli: Oyun grupları ekipmanları arasında çocuğunuzun bacak kas gelişimini destekleyecek olan bu aletin de olduğunu görüyoruz. Arkadaşlarıyla eğlenirken bir yandan vücudunun gelişimini sağlaması açısından önemlidir.
  • Kaydıraklar: Merdivenlerin olması, tırmanma iplerinin olması kaydırakları çeşitlendirmiştir. Çocuğunuzun yaşına göre hangi alandan kaydırağa erişmesi sizin elinizdedir. Uygun olması halinde gelişimini destekleyecek alandan kaydırağa ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ahşap Metal Çocuk Oyun Parkı Ekipmanları Maliyet

Oyun parklarını kurmak için bahçenizi kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda bahçenizin boyutuna göre, mevsimsel koşullara göre oyun parkları yapılabilir. Sizden istenen ne kadarlık bir alan için oyun parkı düşündüğünüzdür. Sonrasında çocuğunuzun yaşına uygun şekilde park aletlerinin yapılması sağlanacaktır. Yozgat ahşap metal çocuk oyun parkı için koşullara göre fiyat verilecektir.

 

 

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı