slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Yozgat Kent Mobilyaları

Kent Mobilyaları YozgatDış mekanların işlevsel şekilde güzelleştirilmesi, Yozgat kent mobilyaları ile oluyor. Özellikle ahşap malzemesinin kullanılarak bahçe gibi büyük alanlara konumlandırılıyor.

17.10.2018 04:54

Yozgat Kent Mobilyaları

Kent Mobilyaları Yozgat

Dış mekanların işlevsel şekilde güzelleştirilmesi, Yozgat kent mobilyaları ile oluyor. Özellikle ahşap malzemesinin kullanılarak bahçe gibi büyük alanlara konumlandırılıyor. Geniş bir yelpaze incelenmesi mümkündür. Hem gölgelik alanların oluşturulması hem de dinlenme amaçlı kullanılması açısından önemlidir. Dış mekanlarda işlevselliği olan ürünlerin bulunması dışarda zaman geçirmenin kalitesini attırmaktadır. Dinlenmek ve sohbet etmek için bu alandan en uygun alanlar olduğunu söyleyebiliriz.

Park Kent Mobilyaları

Dış mekanlarda yapılan dekorasyonlar parkları da kapsamaktadır. Parklar içinde aynı şekilde kent mobilyaları kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan ahşaplarla, çocuklarınızın eğlenerek zaman geçireceği parklar oluşturulmaktadır. Bu alandan sizin için dinlenme yerleri de yapılır. Dinlenmek, yaz mevsiminde gölgede zaman geçirmek açısından bu tarz ürünlerin oluşturulması oldukça avantajlıdır.

Park Kent Mobilyaları Yozgat Arasında;

  • Tahterevalli,
  • Salıncak,
  • Kaydırak gibi ürünler bulunmaktadır.

Ahşap ürünlerin kullanılmasıyla oluşturulmuş olan bu aletler, bir yandan çocuğunuzun eğlenmesini bir yandan da çeşitli becerilerinin gelişmesini desteklemektedir.

Kent Mobilyaları Fiyatları

Dekorasyon için araştırma yaptığınızda kent mobilyalarının dekoratif amaçlı kullanımının da mümkün olduğunu göreceksiniz. Çoğu zaman işlevsel özellikleri ön plana çıkarıldığından, bahçeler içinde vazgeçilmez olarak düşünülebilir. Fiyatlar göz önünde bulundurulduğunda ise malzeme ahşap olduğundan, kullanılacak olan malzemeye göre fiyat değişir. Sizin istediğiniz boyutlar için özel olarak fiyat çıkarılır. Küçük alanlar için yapılacak olan ürünler daha uygun fiyatlı olabilir. Yapılan ürünün işlevi de önemlidir. Sadece gölgelik için kullanılacak olan ürünlerin daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Oturma alanlarının olması, mobilyanın geniş bir alana yayılması söz konusu olduğunda ise maliyet yükseleceğinden, fiyatlarda da artış olacaktır. İstediğiniz ürünün hangi alanda kullanılacağı, alanın büyüklüğü gibi konularda bilgi vererek fiyat alabilirsiniz. Uygun fiyatlı olan Yozgat kent mobilyaları ile hizmet vermekteyiz.

 

 

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı