slider 1

ÜRÜN GRUPLARI

Zonguldak İkinci El Kaydırak

İkinci El Kaydırak ZonguldakEvinizde ya da bahçenizde kuracağınız oyun parkında Zonguldak ikinci el kaydırak almak isteyebilirsiniz. Bu durum sizin hesaplı şekilde kaydırak almanızı sağlayacak.

17.10.2018 03:04

Zonguldak İkinci El Kaydırak

İkinci El Kaydırak Zonguldak

Evinizde ya da bahçenizde kuracağınız oyun parkında Zonguldak ikinci el kaydırak almak isteyebilirsiniz. Bu durum sizin hesaplı şekilde kaydırak almanızı sağlayacak. İkinci el kaydıraklar ilk kullanıcısı tarafından asla zarar görmemiştir. Satılmasının sebebi, hızla büyüyen çocuklarımızın bir süre sonra parkla bir bağlantısının kalmamasındandır. Bu sebeple çok sayıda aile ilk olarak almış olduğu kaydırak, salıncak gibi park ürünlerini satmaktadır.

İkinci El Kaydırak Fiyatları

Fiyatlar sıfır olarak alacağınız bir kaydırağın hemen hemen yarısıdır. Bunun için çok sayıda aile tarafından ikinci el kaydıraklar tercih ediliyor. Bu kaydırakların seçeneklerinin de çok olduğunu göreceksiniz. Fiyatlar dahilinde uygun olan ve sizin eviniz ya da bahçeniz için de

İkinci El Kaydırak Seçenekleri

Kaydıraklarda kullanılan malzemeler, kaydırak seçeneklerinin çok olmasını sağlıyor. Ayrıca boyuta göre değişimin de olması da aynı şekilde kaydırak türlerini arttırıyor. Bu durumda kişinin kaydıraklar arasından seçim yapması, çocuğunun isteğini ve yaşını göz önünde bulundurmasıyla mümkün. İkinci el kaydırak Zonguldak almak isteyen kişiler seçenekler arasından tercihini yaparak, sonrasında fiyatlar hakkında bilgi alarak satış işleminin başlatılmasını sağlayabilir.

  • Plastik Kaydıraklar: Evlerde tercih edilen bu kaydırak seçeneği, küçük yar grupları oldukça uygundur. Çok yüksek değillerdir ve çocuk odanıza sığabilir. Bu sebeple eğer ev ii bir ürün düşünüyorsanız ikinci el olan plastik kaydırak seçeneklerine bakmanızı öneriyoruz.
  • Ahşap Kaydıraklar: Bahçelerde kullanımı yaygındır diyebiliriz. Çocuğu büyüyen aileler ahşap olan bu kaydırakları elden çıkarıyor. Sizin ihtiyacınız olması durumunda yeni gibi gözüken, zarar görmemiş ve kullanım için uygun olan bu kaydırakları alabilirsiniz.

Zonguldak ikinci el kaydırak fiyatları hakkında, modelleri hakkında edinmiş olduğunuz bilgiler dahilinde uygun fiyatlı şekilde bu kaydırakları elde etmeniz firmamız aracılığıyla oldukça kolaydır.

 

Ekleme istediğiniz ürün işlemi başarılı